کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدماتبه دقت ملاحظه فرمایبد.

(قوانین پذیرفته شده در زمان ثبت نام توسط کاربران و همکاران فروشگاه)
*آماده سازی سفارشات شهرستان ها ۱ الی ۴ روزه کاری می باشد .
*در صورت خرید اجناس شکستنی مانند رک و غیره هگونه ضربه به رک و شکستگی شیشه رک بر عهده خریداران می باشد.
*هرگونه گم شدن ،ضربه به بار ارسالی و تجهیزات داخل کارتن ارسالی از فروشگاه بر عهده فروشگاه نبوده و بار ارسالی سالم و صحیح زیر دوربین مداربسته(مستندات قابل ارائه) بسته بندی و تحویل ارسال کننده های کالا شده است،
*در صورت کنسل شدن فاکتور مشتری می تواند در ۲۴ ساعت آینده درخواست لغو فاکتور و دریافت پول (۳ الی ۴ روزه کاری)داشته باشد در صورت گذشت ۲۴ ساعت از زمان ثبت فاکتور، فاکتور ارسال و فروشگاه مسئولتی در قبال برگشت ندارد
*هرگونه تجهیزات جانبی مانند منبع تغذیه،فیش ها ، کابل و … شامل گارانتی نمی باشند.
*هزینه ارسال و دریافت محصولات گارانتی، به عهده مشتریان محترم می باشد.
*دوربین مدرابسته برند و هارد برند گارانتی تماما با شرکت های گارانتی کننده می باشد .
*گارانتی هارد های ریفر (شرکتی)با اطلاع قبلی از ریفر بودن به مشتری فروخته شده است و تماما بر عهده شرکت گارانتی کننده (لیبل روی هارد درج شده است) بوده و این شرکت هیگونه مسئولیتی در قبال هارد های شرکتی نداشته (قوانین اولیه سایت که توسط کاربر تایید شده است).
*گارانتی محصولات فروشگاه یکسال بوده و برای گارانتی باید حداقل ۱ ماه از زمان گارانتی باقی مانده باشد .
*هرگونه نوسان،کوتاه کردن سیم برق،آب خوردگی ، شکستگی . ضربه به هارد ،دستکاری و نصب توسط افراد غیر متخصص، گارانتی را باطل خواهد کرد .
*در صورتی که اجناس را خریداری و بعد متوجه خرابی شده اید توسط کارشناس تست شده و مشکل از اجناس باشد (در صورت پیچ نشدن دوربین و دستگاه) فروشگاه در صورتی که اجناس خود فروشگاه باشد تعویض و در صورتی که برند از شرکت های وارد کننده باشد مشتری باید اجناس را مستقیم به شرکت مربوطه عودت دهد و فروشگاه مسئولیتی در قبال اجناس برند ندارد.
*گارانتی دزدگیر ، اعلام حریق و پشتیبانی آنها تماما با شرکت های تولید کننده و وارد کننده می باشد و فروشگاه مسئولتی در قبال خرابی دزدگیر (چشمی ، تلفن کننده،اعلام حریق و لوازم جانبی) ندارد .

Theme Options

رنگ قالب
تصویر پس زمینه بدنه: